Tyrositabs

Podpora štítné žlázy a psychické odolnosti

Novinka roku 2019 - doplněk stravy Tyrositabs obsahuje tyrosin, jód a selen.

Tyrosin má významnou roli v odolnosti vůči stresu, je prospěšný pro duševní bdělost a soustředění. Tato aminokyselina, kterou si organismus přirozeně tvoří z fenylalaninu se nachází v mnohých potravinách, hlavně v sýru. V tomto přípravku je tyrosin vyrobený fermentací z přírodních zdrojů, díky tomu se lépe vstřebává a zvyšuje se jeho biologická dostupnost v organismu. Působí v těle jako prekurzor hormonů štítné žlázy, melaninu, dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu.
Tyrosin také přispívá ke zvýšení výkonu, spalování tuků, snížení příznaků vyčerpání. Obecně se používá u pocitů stresu, úzkosti, únavy, špatné nálady.

Selen je důležitý pro udržení zdravých nehtů a vlasů, přispívá k tvorbě spermií, k normální činnosti štítné žlázy a imunitního systému, je součástí ochrany buněk před oxidativním stresem.

Jod podporuje tvorbě hormonů štítné žlázy a přispívá k její normální činnosti (přípravky s jodem se ovšem nedoporučují u zvýšené funkce štítné žlázy). Jod je součástí péče o pokožku, přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy, k normálnímu růstu dětí.

Zdroj: webové stránky společnosti Finclub

Doporučené produkty

Tyrositabs

Podpora štítné žlázy a psychické odolnosti

Koupit

Sledujte nás

e-book zdarma

Stáhnout e-book zdarma