Zdravější střeva

Zdravá sřeva se Vám odmění silnější imunitou

Pokud budeme dodržovat pravidla správné výživy, náš trávicí systém se nám odvděčí bezchybným fungováním. Řádnou péčí o tlusté střevo ho nejen očistíme, ale i posilníme - odmění se nám pak silnější obranyschopností, vždyť právě ve střevech máme asi 90 % naší imunity! Nebudou nás tolik ohrožovat zimní mrazy ani jarní studené počasí a spolu s nimi i infekce, nákazy, viry a bakterie. Je třeba pamatovat i na parazity, které jsou ve střehu a přemýšlejí o tom,jak se dostat do našeho těla a užít si tam hostinu. Chopí se příležitosti, jakmile si např. dáme ne dost dobře umyté ovoce nebo zeleninu.

Využijte možnosti, které poskytují přípravky Finclubu.

Chloretabs - jako „střeva čistící“ kartáč

Chloretabs obsahuje sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je zdrojem největšího množství chlorofylu a speciálního chlorella růstového faktoru CGF. Obsahuje také vlákninu, vitamíny, stopové prvky a všechny esenciální aminokyseliny. Chlorella působí očistně a protiplísňově. Má schopnost absorbovat a odstranit z těla nečistoty, zejména těžké kovy.

Candimis obsahuje olej z oregána (Origanum vulgare)

Jeho hlavní složkou je éterický olejíček, zdroj velmi hodnotného carvacrolu, který má antiseptické vlastnosti a působí jako látka proti plísním i proti parazitům. V našem přípravku Candimis je v porovnání s konkurenčními doplňky stravyvelmi vysoký podíl carvacrolu (až 75 - 85 %).

Zdroj: webové stránky společnosti Finclub

Doporučené produkty

Chloretabs

Sladkovodní řasa Chlorella

Koupit

Candimis

Olej z oregána

Koupit

Sledujte nás

e-book zdarma

Stáhnout e-book zdarma