Uri-inkotabs

Péče o močové cesty a prostatu

Novinka roku 2019, doplněk stravy Uri-inkotabs obsahuje extrakt z dýňových semen EFLA® 940 a z bobulí palmy sabalové.
Výtažky jsou zdrojem esenciálních mastných kyselin a fytosterolů, které mají prospěšný vliv na zdraví prostaty a močových cest. Jsou vhodné pro osoby nad 40 let.
Jsou užitečné pro ženy s inkontinencí nebo příliš aktivním močovým měchýřem. Doporučují se mužům, kteří mají potíže s močením způsobené zvětšením prostaty.

 • Palma sabalová (Serenoa repens) přispívá k normální funkci prostaty, k fungování močové soustavy a reprodukčního systému, je užitečná pro růst vlasů.
 • Extrakt z dýňových semen podporuje funkci močových cest, je součástí péče o zdraví prostaty. Dýňové semínko bylo tradičně využíváno při močových obtížích způsobených zvětšením prostaty, pro regulaci nadměrně aktivního močového měchýře nebo u nechtěného úniku moči.
 • Dýně používané k získání patentovaného extraktu EFLA® 940 se pěstují v Evropě. Účinek EFLA® 940 je předmětem studií a ukazuje se, že pomáhá uvolnit svaly stěny močového měchýře (vyprazdňování je pak snazší), posiluje močové stěny, pánevní dno i svalstvo svěrače. V testech u starších mužů s polakisurií (časté nucení na močení) prokázal až 40% snížení nočního močení.

  Zdroj: webové stránky společnosti Finclub

  Doporučené produkty

  Uri-inkotabs

  Péče o močové cesty a prostatu

  Koupit

  Sledujte nás

  e-book zdarma

  Stáhnout e-book zdarma