Spalovač tuků

Spalovač tuků Slimcaps

Představujeme Vám spalovač tuků Slimcaps, jehož účinek prokázalo několik placebem kontrolovaných studií. Slimcaps má - ve srovnání s jinými na trhu dostupnými spalovači tuků - řadu předností, včetně dalších pozitivních účinků na naše zdraví. Navíc s sebou nenese nežádoucí účinky některých spalovačů v podobě zrychlení srdeční činnosti, zvýšení krevního tlaku a nadměrného pocení.

Slimcaps obsahuje patentovanou účinnou látku Sinetrol®, jedná se o přírodní extrakt vyrobený z citrusového ovoce (červený pomeranč, grapefruit a pomeranč z oblasti Středozemí) a guarany. Tento extrakt obsahuje až 90 % polyfenolů s vysokým antioxidačním účinkem.

Pro srovnání - celkový denní příjem polyfenolů v naší stravě se pohybuje kolem 1 g a denní dávka Slimcapsu (tj. 2 kapsle) obsahuje 900 mg Sinetrolu®. V řadě experimentálních studií bylo také prokázáno, že antioxidační aktivita mnoha rostlinných polyfenolů je vyšší než účinek antioxidačních vitamínů.

Spalovač tuků Slimcaps

Využití Slimcapsu

Pomoc při snižování tělesné váhy

Součást ochrany před vznikem zánětlivých onemocnění, pomoc při jejich zvládání

Součást ochrany před vznikem rakovinových a srdečně-cévních onemocnění

Koupit Slimcaps

Účinné složky extraktu Sinetrol®

Antokyanidiny (kyanidin-3 glukosid) - jsou zodpovědné za červenou a purpurovou barvu ovoce, podílí se na procesu likvidace tuků, zpomalují také růst středních rakovinových buněk a dokonce je dokážou i ničit.

Flavonoidy (naringin, narirutin) - podílí se na procesu likvidace tuků, inhibují enzymy podílející se na tvorbě volných radikálů, významně pozitivně také působí při zánětlivých a kardiovaskulárních onemocněních.

Fenolické kyseliny (např. kyselina kávová, kyselina kumarová) - obecně v potravě tvoří 1/3 polyfenolů, mají antikarcinogenní účinek.

Kofein - tvoří 1 až 4 % extraktu, pochází z guarany a nazývá se také guaranin. Jedná se o látku s výbornými stimulačními účinky na lidský organismus. Účinky kofeinu pocházejícího z guarany jsou delší a pro organismus významnější něž z kofeinu obsaženého v kávě. Nepřekyselují a nedráždí žaludek jako kofein z kávy.

Jak dochází k likvidaci tuků?

Jednotlivé složky Sinetrolu® působí společně. Stimulují lipolýzu (rozklad) tukových buněk cestou inhibice enzymu cAMP- dependentní fosfodiesterázy (PDE). Lipolýza je katabolický proces vedoucí k rozkladu triglyceridů (tuků uložených v tukových buňkách) na volné mastné kyseliny a glycerol. Volné mastné kyseliny jsou důležitým zdrojem energie pro práci svalů, srdce, jater a ledvin. Nejvíce se na tomto procesu podílí kyanidin-3 glukosid a naringin. Výsledky výzkumů ale potvrzují, že mnohem vyšší efekt má jejich společný než jednotlivý účinek (Graf 1).

Spalovač tuků Slimcaps

Studie popisující účinek Sinetrolu®

V roce 2009 byla provedena studie u 95 účastníků s nadváhou (55 žen a 40 mužů ve věku 22-45 let) s využitím placeba. Ženy i muži byli rozděleni do dvou skupin, kdy jedna užívala vždy 0,9 g velmi čistého Sinetrolu® za den (vždy jedna kapsle při snídani a obědě) a druhá skupina užívala placebo (maltodextrin) po dobu 12 týdnů.
Výsledky ukázaly, že po 12 týdnech užívání snížily ženy užívající Sinetrol® svoji tělesnou váhu o 2,1 kg a tuk o 7,48 %. Muži snížili svoji váhu o 3,2 kg a tuk o 10,68 %. Zajímavostí přitom je, že žádný z účastníků studie neměnil svoje stravování ani pohybovou aktivitu.

Ze studie vyplývá, že při úpravě stravování a pohybových aktivit a při současném užívání Slimcapsu lze očekávat zajímavé úbytky jak na váze, tak především na procentu tuku.

Spalovač tuků Slimcaps

Vyzkoušejte spalovač tuků Slimcaps a začněte hubnout již dnes.

Zdroje: webové stránky společnosti Finclub

Sledujte nás

e-book zdarma

Stáhnout e-book zdarma